Všechny kategorie
EN

EKG

Domů> Produktový > JIP & CCU & NICU > EKG

Popis

Elektrokardiografie je proces výroby elektrokardiogramu, záznamu elektrické aktivity srdce. Je to elektrogram srdce, což je graf závislosti napětí na čase elektrické aktivity srdce pomocí elektrod umístěných na kůži. Tyto elektrody detekují malé elektrické změny, které jsou důsledkem depolarizace srdečního svalu následované repolarizací během každého srdečního cyklu (srdečního tepu). Změny v normálním obrazci EKG se vyskytují u řady srdečních abnormalit, včetně poruch srdečního rytmu (jako je fibrilace síní a ventrikulární tachykardie), nedostatečného průtoku krve koronárními tepnami (jako je ischemie myokardu a infarkt myokardu) a poruch elektrolytů (jako je hypokalemie a hyperkalemie ).

ECG600G šestikanálový EKG je takový druh elektrokardiografu, který současně vzorkuje signály 12 svodů EKG a tiskne křivky EKG pomocí systému tepelného tisku. Jeho funkce jsou následující: záznam a zobrazení křivek EKG v automatickém/manuálním režimu;automatické měření a automatická diagnostika parametrů EKG vln;upozornění na stav odpojení svodu a nedostatek papíru;přepínání jazyků rozhraní (čínština/angličtina);správa databázi případů.Konkurenční výhoda:

1. Barevný LCD 800x480TFT zobrazuje pracovní stav a křivku EKG; Dotyková obrazovka a ovládání pomocí měkké klávesnice, pohodlnější pro ovládání.

2. 12 svodů EKG simultánní akvizice, digitální signálový procesor, pro získání kvalitnějších křivek EKG přes AC filtr, základní filtr a EMG filtr signálů EKG.

3. Současné zobrazení průběhu 3/6/12 svodů EKG a stavu režimu tisku, citlivosti, rychlosti, filtru atd., aby bylo možné snadno interpretovat.

4. Sampling twelve leads ECG signal at the same time,analyzing 2×6+1(rhythm  lead),2×6,3×4,3×4+1(rhythm lead),4×3,4×3+1(rhythm lead),6×2,6×2+1(rhythm lead)recording mode at the same time,and reporting with multi-formats.

5. Napájecí zdroj zahrnuje AC/DC. Toto zařízení obsahuje vestavěnou lithium-polymerovou dobíjecí baterii. Může být v pohotovostním režimu po dobu 4 hodin, vytisknout 150 kusů křivky EKG a tisknout 90 minut nepřetržitě v nejlepším stavu DC, aby uspokojil potřebu návštěv pacientů a fyzikálního vyšetření.

6. Má vestavěné úložiště s velkou kapacitou a může pamatovat více než 1000 případů, což je snadné pro kontrolu a statistiku lékaře.

7. Under the review mode, you can see the saved ECG waveform, auto-analysis  and auto-interpretation of ECG waveform parameter, auto-interpretation conclusion.

8. Podpora čínského, anglického, italského a tureckého provozního rozhraní, lze vytisknout čínskou nebo endlish, italskou, tureckou zprávu.

dotaz