Všechny kategorie
EN

Představení společnosti

Domů> SkyFavor > Představení společnosti

Představení společnosti

SkyFavor Medical, založená v roce 2015, je high-tech společnost zabývající se především vývojem, výrobou a marketingem lékařských řešení pro JIP, CCU a NICU, Medical Gas Pipeline System a Homecare. Naše továrny se nacházejí v Pekingu a Ningbo a pokrývají více než 20,000 XNUMX metrů čtverečních.

Produkty ICU zahrnují injekční infuzní pumpu, pacientský monitor, HFNC, Bubble CPAP, EKG, in-line exsuflátor CoughSync atd.

Medicinální plynový potrubní systém zahrnuje potrubí, plynový alarm, zónový ventil, kyslíkovou stanici, výstupy plynu, průtokoměr kyslíku, regulátor kyslíku, regulátor sání, čelovou jednotku atd.

Mezi produkty domácí péče patří koncentrátor kyslíku, fetální doppler, teploměr atd.

Máme základní proces řízení technologií, zkušený trh, rychlou a efektivní výrobu a zpracovatelské schopnosti a bohaté podpůrné zpracovatelské a výrobní zdroje.

Zákazníci jsou po celém světě, zejména jihovýchodní Asie, Střední východ, Latinská Amerika, východní Evropa, Afrika a další regiony. Zákazníci ocenili efektivní technologickou podporu, vysoce kvalitní produkty a nejlepší služby.